Pro děti plyšáky a pro nás velké králíčky!

No a proč by ne?! Na vlastní kůži, a to doslova, jsme si mohli vyzkoušet, že zvířátka mají opravdu léčivé účinky na náš psychický i fyzický stav. Většina z nás zná psí terapie, nebo ty koňské či kočičí, ale jak úžasně může zvednout náladu takový hebký králíček, to by nás nenapadlo a přitom je to zcela zjevné.

Nás navštívili místní chovatelé králíků ze Spolku Baráčníků Bozeň Březnice, byla to radostná a „plyšová“ návštěva. Všem se zvedla nálada a malí chlupatí kamarádi vykouzlili úsměv na tváři snad každému z nás.

Doufáme, že nás králíčci zase brzy navštíví.

Děkujeme

Categories:

Tags:

Comments are closed

Cíl

Cílem služby Domova Březnice, poskytovatel sociálních služeb je průběžně reagovat na změny zdravotního stavu a na potřeby uživatelů, vytvářet podmínky k rozšiřování osobních a společenských kontaktů.

Poslání

Proč tu jsme - chceme umožnit lidem v nepříznivé sociální situaci využít možnosti čerpat potřebné služby a zůstat součástí místního společenství.

Kdo jsme - jsme Domov pro seniory s pobytovou službou.

Co děláme – poskytujeme bezpečné a odborné služby, které respektují důstojný život uživatelů.

Pro koho tu jsme – cílová skupina uživatelů - cílovou skupinu tvoří mladší senioři (65 ‑80 let) a starší senioři (nad 80 let), kteří mají sníženou soběstačnost a jsou závislí na pomoci druhé osoby nebo vyžadují při provádění běžných denních činností pomoc druhé osoby či dohled nebo kontrolu. Dále senioři z důvodu krizové, dlouhodobě nepříznivé nebo nevyhovující sociální situace.