Domov Březnice, poskytovatel sociálních služeb přijme do svého týmu všeobecnou zdravotní sestru.

Co Vás čeká:

Práce zdravotní sestry v Domově pro seniory, jehož posláním je péče o seniory. Domov Březnice je malé zařízení, kde je ubytováno 35 uživatelů. Budete pracovat v malém kolektivu, který poskytuje bezpečné a odborné služby s empatií a respektem. Vaši budoucí kolegové mají různé profese potřebné v sociálních službách, ale všichni tvoříme jeden celek, který se snaží o důležitou věc, umožnit lidem v nepříznivé životní situaci potřebnou péči a pomoc. Naše služba je v nepřetržitém provozu tzn. že jsou rozepsané denní, noční služby a o víkendech slouží sestra a pracovník v sociálních službách. 

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Požadujeme úplné střední zdravotnické vzdělání, odbornou způsobilost, bezúhonnost, měli byste mít empatii a pokud máte praxi v oboru gerontologie jste vítáni. Náplň práce všeobecné sestry v našem zařízení není jen o odborné zdravotní práci, ale především o pomoci druhým. Uvítáme nápad či názor, který přispěje k dobré věci, protože všichni jsme na jedné koleji.

Výhodou bude pokud budete umět:

Pokud znáte práci na PC v programu CYGNUS či jiném zdravotním programu budete mít výhodu. Řidičský průkaz je vítaný pro nějaké služební povinnosti a pokud jste jen trochu kreativní, tak se uplatníte v našem malém uměleckém souboru.

Co Vám můžeme nabídnout:

Práci na plný úvazek, plat dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., protože jsme příspěvková organizace Středočeského kraje. V něm jsou připočtené příplatky za směnnost, za ztížené pracovní podmínky a za práci o svátcích. Rozhodně Vás můžeme odměnit odměnami nad rámec pracovních povinností, zaměstnaneckými bonusy (v rámci FKSP) a 5titýdenní dovolenou. Pokud se rozhodnete pro naše zařízení rádi Vám náš Domov představíme. 

Nástup možný ihned!

Přihlašovat se uchazeči mohou na tel. č. 318 682 614 nebo 739 048 326,

e-mailem: info@domovbreznice.cz

Nebo osobně na adrese: Sadová 618, 262 72 Březnice

Categories:

Tags:

Comments are closed

Cíl

Cílem služby Domova Březnice, poskytovatel sociálních služeb je průběžně reagovat na změny zdravotního stavu a na potřeby uživatelů, vytvářet podmínky k rozšiřování osobních a společenských kontaktů.

Poslání

Proč tu jsme - chceme umožnit lidem v nepříznivé sociální situaci využít možnosti čerpat potřebné služby a zůstat součástí místního společenství.

Kdo jsme - jsme Domov pro seniory s pobytovou službou.

Co děláme – poskytujeme bezpečné a odborné služby, které respektují důstojný život uživatelů.

Pro koho tu jsme – cílová skupina uživatelů - cílovou skupinu tvoří mladší senioři (65 ‑80 let) a starší senioři (nad 80 let), kteří mají sníženou soběstačnost a jsou závislí na pomoci druhé osoby nebo vyžadují při provádění běžných denních činností pomoc druhé osoby či dohled nebo kontrolu. Dále senioři z důvodu krizové, dlouhodobě nepříznivé nebo nevyhovující sociální situace.