best html templates

Služby

 1. UBYTOVÁNÍ -  V zařízení je s ohledem na postižení uživatelů:
      6 čtyřlůžkových pokojů
      1 pětilůžkový pokoj
      1 třílůžkový pokoj
      1 dvoulůžkový pokoj
      1 jednolůžkový pokoj

  Všechny pokoje mají vlastní WC a umývací kout s umyvadlem. Společná hygienická zařízení (koupelna pro ženy a muže) jsou bezbariérová. Pokoje jsou vybaveny polohovacím lůžkem, šatní skříní, nočním stolkem, poličkami na uložení osobních věcí a židlemi. Na každém pokoji je televizní přijímač. Každé lůžko je polohovací s elektrickým ovladačem a je opatřeno antidekubitní matrací a signalizačním zařízením. Dále je pokoj vybaven stahovacími roletami k zajištění intimity a většího soukromí na vícelůžkových pokojích. Návštěvy mohou uživatelé Domova Březnice přijímat podle své potřeby.

  Provozní doba je v letním čase od 10:00 do 20:00, v zimním období od 10:00 do 18:00
 2. STRAVOVÁNÍ
  Domov Březnice má vlastní kuchyni, kde se vaří strava racionální i dietní, např. dieta diabetická, šetřící, žlučníková apod.
 3. PRANÍ PRÁDLA A ÚKLID POKOJŮ
  Praní prádla uživatelů je zajištěno vlastní prádelnou, kde se perou jak lůžkoviny, tak prádlo osobní. Služba je zajištěna včetně drobných oprav prádla. Úklid pokojů a ostatních prostor se provádí denně.
 4. KULTURNÍ A SPOLEČENSKÉ VYŽITÍ
  Všichni zaměstnanci zařízení vytváří podmínky pro rozvíjení kulturně společenského života uživatelů. Domov pořádá ve spolupráci s jinými organizacemi pro uživatele různé besedy, kulturní pořady a pásma vystoupení dětí z mateřské školy, posezení s živou hudbou, výlety, posezení s oslavenci apod. Týdně je plánován harmonogram volnočasových aktivit.
 5. ZDRAVOTNÍ A SOCIÁLNÍ PÉČE
  Tato je zajištěna v nepřetržitém provozu, lékař provádí 1x týdně vizitu u všech uživatelů. Vzhledem k tomu, že budova Domova je součástí komplexu polikliniky a záchranné služby je lékař k dispozici denně a odborné vyšetření je zajištěno prakticky ihned. Zdravotní úsek a úsek sociálních služeb zajišťuje uživatelům stálou komplexní a specializovanou ošetřovatelskou péči. 

  Sociální službu v zařízení zajišťuje sociální pracovnice. Sociální pracovnice zastupuje uživatele při jednáních s úřady, soudy nebo společenskými organizacemi pokud o to mají zájem. Zároveň udržuje kontakt s rodinou uživatelů a zajišťuje sociální poradenství.
 6. FAKULTATIVNÍ SLUŽBY 
  - Pedikúra a manikúra – v Domově mají uživatelé možnost využívat služeb pedikérky 
  - Masáže
  - Kadeřnice (jedenkrát za měsíc dochází do zařízení)
  - Uživatelé mohou mít za poplatek na pokoji lednici a jiné drobné elektrospotřebiče,  
     (opatřené protokolem o provedené revizi)
  - Telefon (použití provozního telefonu organizace)
  - Možnost dopravy na požádání uživatele do místa nebo z místa, které určí
  - Pořádání kulturních akcí a pořadů (výstavy a pásma pořádané uměleckými skupinami)
  - Ceny jsou dle platných ceníků pro jednotlivé fakultativní služby. 
 7. DOPLŇKOVÁ ČINNOST
  Domov Březnice provozuje, na základě živnostenského oprávnění, doplňkovou činnosti v oblasti hostinské. To znamená obědy a večeře pro cizí strávníky, vaření houskových knedlíků na objednávku.
  Výroba potravin je zásadně z čerstvých surovin, kuchyně je převážně česká domácího typu bez použití polotovarů. Příjmy z této činnosti jsou použity na provoz Domova.
 8. CENÍK DOPLŇKOVÉ ČINNOSTI:
  Obědy pro cizí strávníky: 71,-Kč
  Večeře pro cizí strávníky: 40,-Kč
  Houskové knedlíky: 25,-Kč

© Domov Březnice 2018  / Tel.: 318 682 614  / E-mail: info@domovbreznice.cz         / Vytvořil: Galio marketing s.r.o.